Gözden kaçırmayın

Afyon Kocatepe Üniversitesi'nin Turizm Fakültesi, Afyon Kocatepe Üniversitesi'nin Turizm Fakültesi, "Akademi, Sektör ve Öğrenci Buluşmaları" etkinlikleri ile turizm sektörünün geleceği için öğrencileri sektör profesyonelleri ve akademisyenlerle buluşturuyor.

Avrupa Birliği tarafından hibelendirilen ve T.C. Ulusal Ajansı tarafından desteklenen 2022-1-TR01-KA121-SCH-000065441 numaralı Erasmus+ Akreditasyon Okul Eğitim Projesi çerçevesinde, Çekya'nın Prag Şehri'nde "İşbaşı İzleme", Macaristan'ın Budapeşte ve İspanya'nın Barselona şehirlerinde "Öğrencilerin Grup Hareketliliği" faaliyetine katılan Afyon Lisesi öğrenci, öğretmen ve idarecilerimiz, Müdür Yardımcımız Musa Dinçgez önderliğinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetci'yi makamında ziyaret etti.

Afyon Lisesi öğrenci ve öğretmenleri, yurt dışında edindikleri deneyimleri konuşmak üzere İl Müdürümüz Miraç Sünnetci ile bir araya geldi. Miraç Sünnetci, öğretmen ve öğrencilerimize yürütülen faaliyetlere başarılı bir şekilde katkı sağladıkları için teşekkür ederek, onlara "Teşekkür Belgesi" verdi. Ziyaretin sonunda hatıra fotoğrafı çektirildi.

#Erasmus #AfyonLisesi #uluslararasıdeneyim #eğitimprojesi #yurtdışıfaaliyet.