Gözden kaçırmayın

Afyonkarahisar Gençlik Spor A Takımı, Genç Kızlar Voleybol Liginde Şampiyon Oldu Afyonkarahisar Gençlik Spor A Takımı, Genç Kızlar Voleybol Liginde Şampiyon Oldu

2023-2024 Okul Sporları kapsamında düzenlenen Yıldız Kızlar ve Yıldız Erkekler Bocce müsabakaları sona erdi. Bu heyecan dolu yarışmalarda takımlar arasında büyük mücadeleler yaşandı ve sonunda ödüller sahiplerini buldu. Yarışmanın bitmesiyle birlikte, kazanan takımlar büyük bir sevinç yaşadı.

Yıldız Erkekler kategorisinde, altın madalyanın sahibi Sevim Turunç Ortaokulu oldu. Gümüş madalyayı ise Karaaslan Ortaokulu kazandı. Üçüncülük madalyaları ise Bekteş Ortaokulu ve Çay İmam Hatip Ortaokulu tarafından paylaşıldı. Bu takımlar, müthiş bir performans sergileyerek başarılı oldular.

Yıldız Kızlar kategorisinde ise, altın madalyayı Karaaslan Ortaokulu kazandı ve gümüş madalya Kale Ortaokulu'nun oldu. Üçüncülük madalyaları ise Çay İmam Hatip Ortaokulu ve Kocaöz Ortaokulu arasında paylaşıldı. Bu takımlar, harika bir performans göstererek başarıya ulaştılar.

Okul Sporları Şube Müdürü Adil Kamberoğlu, ödül töreninde sporculara ödüllerini takdim etti ve tüm takımları azimleri ve çabaları için tebrik etti. Ayrıca, sporcuların başarılarının devamını diledi. Bu müsabakalar, sporcuların yeteneklerini gösterme ve rekabet etme fırsatı buldukları bir platform oldu.

#OkulSporları #Bocce #Yıldızlar #Müsabaka #ÖdülTöreni #Tebrikler #BaşarılarDileriz